پرش به

تصویر

فراخوانی مستقیم پاسخ نرم افزار گمز توسط متلب

این موضوع آرشیو شده است. این بدان معنی می باشد که شما نمی توانید پاسخی ارسال نمایید.
2 پاسخ برای این موضوع

#1 ehsun

ehsun

عضو جدید

• کاربران
  • ستاره
  • 12 ارسال

ارسالی شنبه ۲۵ مرداد ۹۳ - ۱۶:۵۱:۲۸

با سلام خدمت دوستان ، سوالی داشتم راجع به اینکه آیا میشه بدون تعریف متغییرها و داده ها در متلب  ، به صورت مستقیم پاسخ نرم افزار گمز رو به متلب انقال داد تا بطور مثال Plat گرفت ؟

در این مورد فایلی رو در انجمن پیدا کردم که شرط استفاده از متلب در این فایل تعریف تمام متغییرها و داده ها در متلب عنوان شده بود ، می خواستم ببینم راه دیگری هم وجود داره ؟

اگه وجود داره نمونه ای از یک مثال ساده رو اگر دوستان قرار بدن اینجا ممنون میشم

#2 sourani

sourani

نایب مدیر سایت

• کاربران
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 2058 ارسال

ارسالی شنبه ۲۵ مرداد ۹۳ - ۱۶:۵۳:۴۳

با سلام خدمت دوستان ، سوالی داشتم راجع به اینکه آیا میشه بدون تعریف متغییرها و داده ها در متلب  ، به صورت مستقیم پاسخ نرم افزار گمز رو به متلب انقال داد تا بطور مثال Plat گرفت ؟

در این مورد فایلی رو در انجمن پیدا کردم که شرط استفاده از متلب در این فایل تعریف تمام متغییرها و داده ها در متلب عنوان شده بود ، می خواستم ببینم راه دیگری هم وجود داره ؟

اخوی 1000000 بار ارسال کردی!

کسی بدونه و بخواد ، میاد و جواب میده!

www.Anjomanyar.ir

----------------------------------

قابل توجه دوستان عزیزم: تصمیم دارم که فعالیت هایم در این فروم را به حداقل ممکن برسانم.

#3 ehsun

ehsun

عضو جدید

• کاربران
  • ستاره
  • 12 ارسال

ارسالی شنبه ۲۵ مرداد ۹۳ - ۲۲:۴۳:۲۲

اخوی 1000000 بار ارسال کردی!

کسی بدونه و بخواد ، میاد و جواب میده!

سایت خطای عدم ارسال میداد به عمد این کارو نکردم