پرش به

تصویر

نیاز به راهنمایی رتبه های برتر

این موضوع آرشیو شده است. این بدان معنی می باشد که شما نمی توانید پاسخی ارسال نمایید.
3 پاسخ برای این موضوع

#1 hossein7

hossein7

عضو ساده

• کاربران
  • ستارهستاره
  • 18 ارسال

ارسالی يكشنبه ۲۷ بهمن ۹۲ - ۱۱:۱۸:۲۷

متاسفانه پیدا کردن رتبه های برتر تقریبا غیر ممکن شده و در صورت پیدا شدن به ما ها افتخار نمیدن که کمی وقتشونو بگیریم :???:  اگه از رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد کسی هست لطفا جواب بده به درخواست دانشجویان دانشگاه ما میخوایم با رتبه های برتر کنکور ارشد مهندسی صنایع مصاحبه ای انجام بدیم البته مصاحبه هم نمیشه گفت ما همین جا یا توسط ایمیل سوالاتو میپرسیم و شما لطف میکنین جواب میدین در ضمن مصاحبه های موجود در نت کمی جنبه تبلیغاتی داره و هم سوالات ما کمی متفاوته پس اگه کسی مایل بود لطفا به این ایمیل خبر بده من زیاد اینجا نمیام

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

hm_roze7@yahoo.com

یا به سامانه پیام کوتاه زیر ایمیلتون رو بفرستید و اعلام امادگی کنید

30004866004486 

#2 *تبسم*

*تبسم*

عضو ساده

• کاربران
  • ستارهستاره
  • 44 ارسال

ارسالی يكشنبه ۲۷ بهمن ۹۲ - ۱۱:۲۵:۲۲

الان ازکجابفهمندکه رتبه برترنددرحالی که سازمان سنجش هنوزکلید سوالاتواعلام نکرده بعدشم تارتبه ها نیاد نمیشه اظهارنظرکرد

چون فوقشم درصداتو بدونی بستگی به بقیه داوطلبا داره که رتبه برتربشی یانه

#3 hossein7

hossein7

عضو ساده

• کاربران
  • ستارهستاره
  • 18 ارسال

ارسالی يكشنبه ۲۷ بهمن ۹۲ - ۱۴:۰۰:۲۳

الان ازکجابفهمندکه رتبه برترنددرحالی که سازمان سنجش هنوزکلید سوالاتواعلام نکرده بعدشم تارتبه ها نیاد نمیشه اظهارنظرکرد

چون فوقشم درصداتو بدونی بستگی به بقیه داوطلبا داره که رتبه برتربشی یانه

دوست عزیز من منظورم داوطلبای امسال که کنکور دادند نیست.. کلیه رتبه های برتر سال های قبل به هر حال تجربه ای دارن که میشه از اونا استفاده کرد. که اگه رتبه های برتر چند سال اخیر باشند که چه بهتر مخصوصا رتبه های برتر سال قبل ..حتی تجربه اونایی که قبول شدن تو کنکورم  میتونه مفید باشه چون همه دانشجویان که به رتبه های برتر فکر نمیکنند برخی ها به قبولی هم راضین

#4 hossein7

hossein7

عضو ساده

• کاربران
  • ستارهستاره
  • 18 ارسال

ارسالی يكشنبه ۲۷ بهمن ۹۲ - ۱۴:۱۵:۲۴

متاسفانه نشد پاسخ رو همون جا بدم ارور داد... ممنون

ahoorarah

به وبلاگ مهندس رفتم درخواست امیدوارم قبول کنن بازم ممنون از راهنمایی تون.

در ضمن ظاهرا بعضی از دوستان فکر کردند منظورم رتبه های برتر امساله که قطعا نیست کنکوری که هنوز یک هفته نگذشته ازش چطور میشه رتبه های برترش رو شناخت . منظور من رتبه های برتر کنکور سال های قبله