پرش به

تصویر

ويژه ارشد دانشگاه امام حسين.شرايط+گزينش

دانشگاه امام حسين

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
485 پاسخ برای این موضوع

#41 کاربر

کاربر

naser.ghaemdoust

• کاربران
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 697 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟سبزوار
  • دانشگاه محل تحصیل:
    تربيت مدرس
  • رشته تحصیلی - گرایش تحصیلی:
    صنايع - مالي
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    دانشجو ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    1387

ارسالی چهارشنبه ۵ تير ۹۲ - ۲۳:۳۲:۰۲

سلام. می تونین از آخرین رتبه قبولیه صنایع در پارسال هم اطلاعی بدست بیارید ؟ با سپاس فراوان.

سعي ميكنم خبرشو زودتر بهتون بدم

#42 saeidamini

saeidamini

عضو ساده

• کاربران
  • ستارهستاره
  • 33 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟قائم شهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    مازندران
    اقتصاد
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی
  • سال ورود به دانشگاه:
    88

ارسالی چهارشنبه ۵ تير ۹۲ - ۲۳:۴۰:۴۹

سلام ..ایکی تو سایت دکتر ایوزیان پیام گذاشته داداشش یکی از مقاماات بلند پایه سپاه و از رئییس اموزش دانشگاه امام حسین شنیده که امسال از غیر سپاه نیرو نمی گیرن و این که گزینش استانی سرکاریه....به نطره شما درسته؟...یعنی چی اخه.....

#43 کاربر

کاربر

naser.ghaemdoust

• کاربران
  • 697 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟سبزوار
  • دانشگاه محل تحصیل:
    تربيت مدرس
    صنايع - مالي
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    دانشجو ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    1387

ارسالی چهارشنبه ۵ تير ۹۲ - ۲۳:۵۰:۴۵

سلام ..ایکی تو سایت دکتر ایوزیان پیام گذاشته داداشش یکی از مقاماات بلند پایه سپاه و از رئییس اموزش دانشگاه امام حسین شنیده که امسال از غیر سپاه نیرو نمی گیرن و این که گزینش استانی سرکاریه....به نطره شما درسته؟...یعنی چی اخه.....

سلام...قبل ازينكه بگيد رفتم خوندم وبه نظرم ميتونه اشتباه باشه اما امكانشم هست چنين كاري كنند.درهر صورت خبر قطعيشو ميگيرم از دانشگاه و سعي ميكنم تا شنبه بهتون بگم كه حداقل از بلاتكليفي دربيايد...
مشكل دانشگاه امام حسين همينه كه تصميم گيريشون رو هواستتتتتتتتتتتتتتتت
  • کاربرر, کاربر و saeidamini این پست را پسندیده است

#44 n.habibfar

n.habibfar

عضو فعال تالار

• کاربران
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 180 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟مشهد
  • دانشگاه محل تحصیل:
    دانشگاه تهران
    صنایع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    دانشجوی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    88

ارسالی پنجشنبه ۶ تير ۹۲ - ۲۰:۲۵:۱۷

سلام
وقتی بریم مصاحبه چه اطلاعاتی باید همراه داشته باشیم؟
ادرس، شماره تلفن، حکم ، مدرک یا...
چه اطلاعاتی لازم میشه؟
مرسی

#45 کاربر

کاربر

naser.ghaemdoust

• کاربران
  • 697 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟سبزوار
  • دانشگاه محل تحصیل:
    تربيت مدرس
    صنايع - مالي
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    دانشجو ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    1387

ارسالی پنجشنبه ۶ تير ۹۲ - ۲۲:۱۹:۵۶

سلام
چه اطلاعاتی لازم میشه؟
مرسی

سلام
حكم و مدرك و هيچي نميخاد فقط كافيه آدرس و شماره تماس خودتنو و دوسه تا از دوستان صميميتون و دوسه نفر از اقوام و همسايه هارو به همراه كروكي منزلشون بدونيد.مصاحبه علمي نداره كه مدرك و حكم و.. بخواد.اگر چيزي لازم بشه خودشون بهتون ميگن كه واسشون بفرستيد مثل عدم سوء پيشينه كه معرفي ميكنند به شهرستان خودتون و نامشو بايد ببريد واسشون(هرچي بخواد بهتون ميگن تو جلسه اول مصاحبه)
  • کاربرر و کاربر این پست را پسندیده است

#46 نا3ر

نا3ر

عضو جدید

• کاربران
  • ستاره
  • 13 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟کاشان
  • دانشگاه محل تحصیل:
    قم
    صنایع - گرایش
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    لیسانس
  • سال ورود به دانشگاه:
    87

ارسالی جمعه ۷ تير ۹۲ - ۱۴:۲۲:۴۶

سلام... ببخشید برای تحقیقات محلی هم میان؟...راستی یکه از بچه هاانجمن گفته رتبش 1600شده و این که تو کارنامه نوشته اخرین رتبه مجاز برای قبولی 1709نفر هست یعنی تقریبا همه کسانی که امام حسین زدن برای مصاحبه دعوت کردن این عجیب نیست؟...

سلام.آره تحقيقات محلي رو خيلي جدي ميگيرن و ازتون آدرس و شماره تماس دوياسه نفر از دوستان صميميتونم ميخوان+آدرس و شماره تماس دوياسه همسايه معتمدتون.ازدوستانتون و همسايه هاتون تحقيقاتو انجام ميدن
نه عجيب نيست،گفتم كه درحدود 150 نفر دعوت به مصاحبه مشين و مطمئن باشيد كه هركس مجازشده و دانشگاه رو انتخاب كرده هم دعوت ميشه اما شانس قبولي واسه رتبه هاي بالاي1000يا1100 كمتره ديگه

ببخشید من درست متوجه نمیشم . یعنی الان که من با رتبه 1600 برای مصاحبه چند برابر ظرفیت دعوت شدم ، جزو همون 150 نفرم ؟
زانو نمیزنم ! حتی اگر سقف آسمان از من کوتاه تر باشد ...

#47 کاربر

کاربر

naser.ghaemdoust

• کاربران
  • 697 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟سبزوار
  • دانشگاه محل تحصیل:
    تربيت مدرس
    صنايع - مالي
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    دانشجو ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    1387

ارسالی جمعه ۷ تير ۹۲ - ۲۳:۰۰:۱۵

سلام... ببخشید برای تحقیقات محلی هم میان؟...راستی یکه از بچه هاانجمن گفته رتبش 1600شده و این که تو کارنامه نوشته اخرین رتبه مجاز برای قبولی 1709نفر هست یعنی تقریبا همه کسانی که امام حسین زدن برای مصاحبه دعوت کردن این عجیب نیست؟...

سلام.آره تحقيقات محلي رو خيلي جدي ميگيرن و ازتون آدرس و شماره تماس دوياسه نفر از دوستان صميميتونم ميخوان+آدرس و شماره تماس دوياسه همسايه معتمدتون.ازدوستانتون و همسايه هاتون تحقيقاتو انجام ميدن
نه عجيب نيست،گفتم كه درحدود 150 نفر دعوت به مصاحبه مشين و مطمئن باشيد كه هركس مجازشده و دانشگاه رو انتخاب كرده هم دعوت ميشه اما شانس قبولي واسه رتبه هاي بالاي1000يا1100 كمتره ديگه

ببخشید من درست متوجه نمیشم . یعنی الان که من با رتبه 1600 برای مصاحبه چند برابر ظرفیت دعوت شدم ، جزو همون 150 نفرم ؟

سلام گفتم که احتمالا حدود150 نفر دعوت شدن.اصولا بین سه تا5 برابر ظرفیت انتخاب میکنند.شاید شما هم جزء 150 نفربودید شایدم بیشتر دعوت کردن

#48 saeidamini

saeidamini

عضو ساده

• کاربران
  • ستارهستاره
  • 33 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟قائم شهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    مازندران
    اقتصاد
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی
  • سال ورود به دانشگاه:
    88

ارسالی شنبه ۸ تير ۹۲ - ۰۲:۵۹:۰۱

سلام. من یه سوال برام پیش اومده اونم این که اگه دانشگاه امام حسین امسال فقط کسانی که عضو سپاه هستن رو جذب می کنه خب اونیکه ارشد شرکت می کنه مگه عضو سپاهه؟ اصلا چه کسانی عضو سپاه تلقی میشن؟ آیا دانشجویان کارشناسی امام حسین عضو سپاهند؟ فوقش دانشجویانی که ارشد شرکت می کنن بسیج فعال باشند به نظر من اگه دانشگاه امام حسین این کار رو کنه خودشو زیر سوال می بره...گیج شدیم به خدااااا...

#49 کاربر

کاربر

naser.ghaemdoust

• کاربران
  • 697 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟سبزوار
  • دانشگاه محل تحصیل:
    تربيت مدرس
    صنايع - مالي
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    دانشجو ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    1387

ارسالی شنبه ۸ تير ۹۲ - ۱۲:۵۵:۵۶

سلام. من یه سوال برام پیش اومده اونم این که اگه دانشگاه امام حسین امسال فقط کسانی که عضو سپاه هستن رو جذب می کنه خب اونیکه ارشد شرکت می کنه مگه عضو سپاهه؟ اصلا چه کسانی عضو سپاه تلقی میشن؟ آیا دانشجویان کارشناسی امام حسین عضو سپاهند؟ فوقش دانشجویانی که ارشد شرکت می کنن بسیج فعال باشند به نظر من اگه دانشگاه امام حسین این کار رو کنه خودشو زیر سوال می بره...گیج شدیم به خدااااا...

احتمالش هست كسايي كه ارشد شركت كردند سپاهي باشند اما اين حرفا كه فقط سپاهي ميگيرن يا...هميشه تو دانشگاه امام حسين بوده و هست اونم بخاطر اينكه هركسي واسه خودش ي سازو ميزنه و به قوانين و وظايف خودشون كه صلاح ميدونن عمل ميكنند.
احتمال ميدم كه شايعه باشه و واسه دانشگاه امام حسينم طبيعيه اينجور شايعه ها.بااين كار دانشگاه يعني فقط مدرك داخلي ميده چون فقط جذبش داخليه.
اگر اينجور باشه يعني فقط جذبش داخلي باشه وزارت علوم با دانشگاه برخورد ميكنه و شايد مدركشونو مورد قبول قرار نده و مدركشون داخلي بشه.
اگر خبري بهم رسيد بابت اين مسئله بهتون خبر ميدم،

#50 نا3ر

نا3ر

عضو جدید

• کاربران
  • ستاره
  • 13 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟کاشان
  • دانشگاه محل تحصیل:
    قم
    صنایع - گرایش
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    لیسانس
  • سال ورود به دانشگاه:
    87

ارسالی شنبه ۸ تير ۹۲ - ۱۳:۵۶:۰۸

بازم سلام . شرمنده دوست عزيز ميشه شما يه خبري از دانشگاه بگيري كه معلوم بشه تماسها براي دعوت به مصاحبه چرا هنوز شروع نشده يا قراره از كي شروع بشه؟
آخه من يه هفته اي گوشيم در دسترس نبوده و مي ترسم توي همين يك هفته باهام تماس گرفته باشن و من جواب نداده باشم اونم بيخيال ما شده باشن!!!!!!!!!!!!! البته شنبه هفته قبل با مركز گزينش سپاه صاحب الزمان (استان اصفهان) تماس گرفتم گفتن كه هنوز اسمها رو براي ما ارسال نكردن.

#51 کاربر

کاربر

naser.ghaemdoust

• کاربران
  • 697 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟سبزوار
  • دانشگاه محل تحصیل:
    تربيت مدرس
    صنايع - مالي
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    دانشجو ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    1387

ارسالی شنبه ۸ تير ۹۲ - ۱۳:۵۹:۳۶

بازم سلام . شرمنده دوست عزيز ميشه شما يه خبري از دانشگاه بگيري كه معلوم بشه تماسها براي دعوت به مصاحبه چرا هنوز شروع نشده يا قراره از كي شروع بشه؟
آخه من يه هفته اي گوشيم در دسترس نبوده و مي ترسم توي همين يك هفته باهام تماس گرفته باشن و من جواب نداده باشم اونم بيخيال ما شده باشن!!!!!!!!!!!!! البته شنبه هفته قبل با مركز گزينش سپاه صاحب الزمان (استان اصفهان) تماس گرفتم گفتن كه هنوز اسمها رو براي ما ارسال نكردن.

سلام تو دانشگاه كسي جوابگو نيست بابت اين تماسها و اعلام اسامي.پيش هركسي بري ميگه دست من نبوده و نيست.
بيخيال هيچكسي نمشن اگر شمارتون خاموش باشه بلاخره هرجور باشه پيداتون ميكنن.بازم تماس بگيريد با مركز گزينش بهتر ميتونيد نتيجه بگيريد

#52 saeidamini

saeidamini

عضو ساده

• کاربران
  • ستارهستاره
  • 33 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟قائم شهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    مازندران
    اقتصاد
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی
  • سال ورود به دانشگاه:
    88

ارسالی شنبه ۸ تير ۹۲ - ۱۷:۳۰:۰۸

سلام ناصر خان.یه سوال هر یک سال بسیج فعال چند ماه اضافه بر 24 سال رو پوشش می ده؟ من تا اول مهر 24 سال و 10 ماه میشم بدون سربازی و تا اون موقع 16 ماه بسیج فعال دارم به نظرتون پوشش میده؟ با سپاس فراوان...

#53 کاربر

کاربر

naser.ghaemdoust

• کاربران
  • 697 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟سبزوار
  • دانشگاه محل تحصیل:
    تربيت مدرس
    صنايع - مالي
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    دانشجو ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    1387

ارسالی شنبه ۸ تير ۹۲ - ۲۳:۰۳:۱۳

سلام ناصر خان.یه سوال هر یک سال بسیج فعال چند ماه اضافه بر 24 سال رو پوشش می ده؟ من تا اول مهر 24 سال و 10 ماه میشم بدون سربازی و تا اون موقع 16 ماه بسیج فعال دارم به نظرتون پوشش میده؟ با سپاس فراوان...

سلام سعيدجان.
اولا اميدوارباش كه بدون شرط سني قبولت كنن.
يعني احساس ميكنم كه شرط سنيشون بخاطر ده ماه زياد سختگيري نشه و واسه سالهاي بالا رد صلاحيت كنن.
قوانينشونو نميدونم كه هرماهش چه مقدار پوشش ميده اما اميدوارم بهتون گيرندن و احساسم همينه كه سختگيري نشه
موفق و اميدوار باشيد

#54 نا3ر

نا3ر

عضو جدید

• کاربران
  • ستاره
  • 13 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟کاشان
  • دانشگاه محل تحصیل:
    قم
    صنایع - گرایش
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    لیسانس
  • سال ورود به دانشگاه:
    87

ارسالی دوشنبه ۱۰ تير ۹۲ - ۱۳:۳۴:۴۸

سلام
چه اطلاعاتی لازم میشه؟
مرسی

سلام
حكم و مدرك و هيچي نميخاد فقط كافيه آدرس و شماره تماس خودتنو و دوسه تا از دوستان صميميتون و دوسه نفر از اقوام و همسايه هارو به همراه كروكي منزلشون بدونيد.مصاحبه علمي نداره كه مدرك و حكم و.. بخواد.اگر چيزي لازم بشه خودشون بهتون ميگن كه واسشون بفرستيد مثل عدم سوء پيشينه كه معرفي ميكنند به شهرستان خودتون و نامشو بايد ببريد واسشون(هرچي بخواد بهتون ميگن تو جلسه اول مصاحبه)

سلام . مهندس جون ميشه يه كم در مورد مراحل گزينش (سوالات مصاحبه ،تست هاي پزشكي و ورزشي و...) برامون توضيح بدي تا يه كم خودمون رو آماده كنيم ؟
  • کاربر این پست را پسندیده است

#55 کاربر

کاربر

naser.ghaemdoust

• کاربران
  • 697 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟سبزوار
  • دانشگاه محل تحصیل:
    تربيت مدرس
    صنايع - مالي
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    دانشجو ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    1387

ارسالی دوشنبه ۱۰ تير ۹۲ - ۱۳:۴۳:۲۸

سلام
چه اطلاعاتی لازم میشه؟
مرسی

سلام

سلام . مهندس جون ميشه يه كم در مورد مراحل گزينش (سوالات مصاحبه ،تست هاي پزشكي و ورزشي و...) برامون توضيح بدي تا يه كم خودمون رو آماده كنيم ؟

سلام مهندس.بابت مصاحبه تمامي مطالب مفيد رو بصورت كامل تو اين قسمت(http://ieclub.ir/new...ن-های-استخدامی/)توضيح دادن و نياز به سوالات احتمالي من نيست بهتره همين مسائل رو بخونيد.
تست ورزشي هم قبلا دو1600 متر ميگرفتن جديدا نميدونم.تست پزشكي هم آزمايش خون و اعتياد و بررسي بدني داره
  • کاربر این پست را پسندیده است

#56 saeidamini

saeidamini

عضو ساده

• کاربران
  • ستارهستاره
  • 33 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟قائم شهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    مازندران
    اقتصاد
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی
  • سال ورود به دانشگاه:
    88

ارسالی دوشنبه ۱۰ تير ۹۲ - ۱۴:۱۴:۴۵

سلام سرهنگ . تابستونتون بخیر. خبر جدیدی از گزینش دانشگاه امام حسین نداری ؟ یه سوال دیگه برای دو 1600 متر اونم تو ماه رمضان چه جوری میشه؟ شما چه پستی تو دانشگاه امام حسین دارین الان؟ با سپاس فراوان...

#57 act

act

عضو ساده

• کاربران
  • ستارهستاره
  • 54 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟مازندران
  • دانشگاه محل تحصیل:
    قبرستان

ارسالی دوشنبه ۱۰ تير ۹۲ - ۱۴:۱۷:۵۱

سلام. من چند سوال داشتم ازn.gh :)
1-آیا در کنکور سال قبل امام حسین دانشجوی ارشد صنایع گرفت یا نه؟! چون با توجه به رتبه دوستام کسی انجا دعوت به مصاحبه نشد!!!
2- 1هفته پیش من تو یکی از کامنتا خونده بودم که دانشگاه امام حسین امسال فقط سپاهی میگیرن. این یعنی چی؟
یعنی اصن دانشجویی که واسه کنکور امتحان دادن و دانشگاه امام حسین رو قبول میشن انتخاب نمیکنن.
3- کلن ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه امام حسین چقدر است؟؟؟
سپاسگزارم

بر نارفیقان شرم باد...

#58 کاربر

کاربر

naser.ghaemdoust

• کاربران
  • 697 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟سبزوار
  • دانشگاه محل تحصیل:
    تربيت مدرس
    صنايع - مالي
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    دانشجو ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    1387

ارسالی دوشنبه ۱۰ تير ۹۲ - ۲۲:۳۴:۳۴

سلام سرهنگ . تابستونتون بخیر. خبر جدیدی از گزینش دانشگاه امام حسین نداری ؟ یه سوال دیگه برای دو 1600 متر اونم تو ماه رمضان چه جوری میشه؟ شما چه پستی تو دانشگاه امام حسین دارین الان؟ با سپاس فراوان...

سلام دوست عزيز.توتابستون باتوجه به اينكه بايد بري مركز استانتون واسه گزينش پس روزه نداري(مسافري)وواسه همه هم انجام ميشه چه روزه داشته باشيد چه نداشته باشيد.
من فقط كارشناسيمو تو دانشگاه امام حسين بودم كه سال پيش تموم شد و يك غيرسپاهيم مثل همه فقط دانشجوبودم و بامحيطش آشنابودم و خواستم به بچه ها كمكي كنم.
فعلا هم از دانشگاه خبرندارم خبري بهم برسه تو همين تاپيك ميذارم
  • کاربر و saeidamini این پست را پسندیده است

#59 کاربر

کاربر

naser.ghaemdoust

• کاربران
  • 697 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟سبزوار
  • دانشگاه محل تحصیل:
    تربيت مدرس
    صنايع - مالي
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    دانشجو ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    1387

ارسالی دوشنبه ۱۰ تير ۹۲ - ۲۲:۳۹:۵۷

1-آیا در کنکور سال قبل امام حسین دانشجوی ارشد صنایع گرفت یا نه؟! چون با توجه به رتبه دوستام کسی انجا دعوت به مصاحبه نشد!!!
2- 1هفته پیش من تو یکی از کامنتا خونده بودم که دانشگاه امام حسین امسال فقط سپاهی میگیرن. این یعنی چی؟
یعنی اصن دانشجویی که واسه کنکور امتحان دادن و دانشگاه امام حسین رو قبول میشن انتخاب نمیکنن.
سپاسگزارم

سلام خدمت شما:
پارسال دانشجوي ارشد داشتند و شماره تماس قبوليارو هم دارم تمامي خبرها رو از حرف اونا تو اين پست گذاشتم.
منم اين پست رو خوندم كه يكي از دوستان گفت فقط سپاهي ميگيرن اما هنوز خبر جديدي بهم نرسيد كه درسته يا غلط
كل ظرفيت رو كه نميدونم كلا چه تعداد قبولي ارشد داره اما بابت رشته صنايع30 نفر ميگيرن.اگر بخوان سپاهي بگيرن يعني كساني كه تو كنكور شركت كردند و سپاهي هستند ميگيرن و دانشجوي غيرنظامي نميگيرن(يعني همه دعوت شده ها سركار بودن و مصاحبه و....كشششششششششك)
  • n.habibfar, act و کاربر این پست را پسندیده است

#60 نا3ر

نا3ر

عضو جدید

• کاربران
  • ستاره
  • 13 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟کاشان
  • دانشگاه محل تحصیل:
    قم
    صنایع - گرایش
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    لیسانس
  • سال ورود به دانشگاه:
    87

ارسالی چهارشنبه ۱۲ تير ۹۲ - ۱۳:۲۱:۱۲

سپاسگزارم

سلام . ميگم حالا اين دوستتاتون چه رتبه هايي داشتن؟ اصلا دانشگاه امام حسين رو انتخاب كردن يا نه؟