پرش به

تصویر

معرفی اساتید دانشگاه یزد

یزد + ارشد + انتخاب رشته + کنکو

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 gh.m187

gh.m187

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 66 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟بهشهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    یزد
  • رشته تحصیلی - گرایش تحصیلی:
    صنایع- صنایع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    91

ارسالی جمعه ۲۷ ارديبهشت ۹۲ - ۱۸:۳۱:۵۳

با سلام

فایل زیر رو که خود موسسه قبلا منتشر کرده بود علاوه بر این دوستانی که میخواهند با اساتید و کرسی های تدریس در این دانشگاه بیشتر آشنا بشن به آدرس اینترنتی زیر مراجع کنند و با کلیک بر روی اسم هر استاد از جزییات بیشتری مطلع شوند

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو نیستید عضو شوید تا بتوانید محتویات این قسمت را مشاهده نمایید

یا

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو نیستید عضو شوید تا بتوانید محتویات این قسمت را مشاهده نمایید

مطلب بسیار مهم برای دانشجویان شبانه: این دانشگاه به دوستان شبانه شهریه پرداخت میکند که مبلغ آن عموما بیش از 600 هزار تومان نیست. و خوابگاه به آنان با 260 هزار تومان در هر .ترم پرداخت می کند البته باز وام ترم اول در حاله ای از ابهام هستش

در حالت کلی اساتید صنایع دانشکده سختگیر بوده و بسیار به مقاله اهمیت میدهند... اما آنچه برداشت میشود اساتید این دانشگاه نزد بزرگان اعتبار نسبی دارا هستند

امیدوارم مطالب فوق مفید بوده باشد. در هر صورت سوالات خودتون رو درباره این دانشگاه مطرح کنید تا بنده و دوستانم پاسخ دهیم

فایل های پیوستی

• wolfman, امیدوار 92 و IRAN.IE این پست را پسندیده است

---------------------------------------

تحلیل های اقتصادی پیشرفته

--------------------------------------

Mohsen Ghasemi

Industrial Engineering Dep.

University Of Yazd

Website: http://www.Ghasemi-ee.ir

Mail: Economic_arshad@yahoo.com

#2 lhm

lhm

عضو جدید

• کاربران
  • ستاره
  • 1 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟اباده
  • دانشگاه محل تحصیل:
    تربیت دبیر دختران تهران شریعتی
    کامپیوتر نرم افزار
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی
  • سال ورود به دانشگاه:
    87

ارسالی شنبه ۲۸ ارديبهشت ۹۲ - ۰۹:۵۵:۳۴

لطفا به من بگید بهتر یزد را بزنم یا یک سال دیگه بخونم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
زمان انتخاب رشته داره تموم میشه و من هنوز تصمیم نگرفتم :((

#3 gh.m187

gh.m187

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 66 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟بهشهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    یزد
    صنایع- صنایع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    91

ارسالی شنبه ۲۸ ارديبهشت ۹۲ - ۱۱:۲۱:۳۰

لطفا به من بگید بهتر یزد را بزنم یا یک سال دیگه بخونم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
زمان انتخاب رشته داره تموم میشه و من هنوز تصمیم نگرفتم :((

سلام. ایمیل زدم...

Mohsen Ghasemi

University Of Yazd

#4 vida.g

vida.g

عضو جدید

• کاربران
  • ستاره
  • 3 ارسال
  • دانشگاه محل تحصیل:
    غير انتفاعي سجاد
    رشته صنايع - گرایش برنامه ريزي و تحليل سيستمها
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    كارشناسي
  • سال ورود به دانشگاه:
    87

ارسالی دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۹۲ - ۰۹:۳۱:۱۰

با سلام

فایل زیر رو که خود موسسه قبلا منتشر کرده بود علاوه بر این دوستانی که میخواهند با اساتید و کرسی های تدریس در این دانشگاه بیشتر آشنا بشن به آدرس اینترنتی زیر مراجع کنند و با کلیک بر روی اسم هر استاد از جزییات بیشتری مطلع شوند

یا

مطلب بسیار مهم برای دانشجویان شبانه: این دانشگاه به دوستان شبانه شهریه پرداخت میکند که مبلغ آن عموما بیش از 600 هزار تومان نیست. و خوابگاه به آنان با 260 هزار تومان در هر .ترم پرداخت می کند البته باز وام ترم اول در حاله ای از ابهام هستش

در حالت کلی اساتید صنایع دانشکده سختگیر بوده و بسیار به مقاله اهمیت میدهند... اما آنچه برداشت میشود اساتید این دانشگاه نزد بزرگان اعتبار نسبی دارا هستند

امیدوارم مطالب فوق مفید بوده باشد. در هر صورت سوالات خودتون رو درباره این دانشگاه مطرح کنید تا بنده و دوستانم پاسخ دهیم

سلام. من متوجه نشدم وامشون 600 تومنه؟ بعد خوابگاه یعنی چی که 260 تومن هر ترم میده؟
میشه منو راهنمایی کنید من مشهد هستم و بعد از روزانه یزد شبانه یزدو زدم که احتمال دادن یکیشو بیارم اگر ارزش نداره که بجنورد زودتر بزنم.

#5 gh.m187

gh.m187

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 66 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟بهشهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    یزد
    صنایع- صنایع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    91

ارسالی دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۹۲ - ۱۳:۴۹:۰۸

با سلام

یا

سلام. من متوجه نشدم وامشون 600 تومنه؟ بعد خوابگاه یعنی چی که 260 تومن هر ترم میده؟
میشه منو راهنمایی کنید من مشهد هستم و بعد از روزانه یزد شبانه یزدو زدم که احتمال دادن یکیشو بیارم اگر ارزش نداره که بجنورد زودتر بزنم.

سلام

هر ترم 600 هزار تومن وام میدن و هر ترم پول خوابگاه 260 هزار تومنه. خیلی خیلی خیلی میارزه نسبت به بجنورد

• کاربرر این پست را پسندیده است

Mohsen Ghasemi

University Of Yazd