پرش به

تصویر

جواب سوالای اقتصاد مهندسی 92 - مهندس قاسمی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
24 پاسخ برای این موضوع

#1 gh.m187

gh.m187

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 66 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟بهشهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    یزد
  • رشته تحصیلی - گرایش تحصیلی:
    صنایع- صنایع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    91

ارسالی شنبه ۲۱ بهمن ۹۱ - ۱۵:۱۶:۲۱

سلام

سطح سوالات آسان ارزیابی میشود و میتوان تو زمانشون زد بجز 3 تست که غلط بوده ففط یک تست متوسط بود که اگر روش جایگذاری اتخاذ بشه اونم آسون بود. در واقع کسی که مطالبو از رو کتاب خونده بود و تستهاشو میزد انتظار میرفت سر جلسه ۵-۶ تا شو میزد.(پاسخ ها با عجله داده شده، اگر اشتباه یا مشکلی بود

تو نظرات بگید تا بررسی شه)

اصلاحیه: بنده به دلیل عجله تست 119 رو به اشتباه کدام گزینه صحیح است دیدم. ولی در صورت سوال کدام نادرست است میباشد که با این اوصاف این تست هم غلط میباشد.

فایل های پیوستی

• کاربرر و IRAN.IE این پست را پسندیده است

---------------------------------------

تحلیل های اقتصادی پیشرفته

--------------------------------------

Mohsen Ghasemi

Industrial Engineering Dep.

University Of Yazd

Website: http://www.Ghasemi-ee.ir

Mail: Economic_arshad@yahoo.com

#2 Creative Eng

Creative Eng

نایب مدیر سایت

• کاربران
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 857 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟...
  • دانشگاه محل تحصیل:
    صنعتی...
    مهندسی صنایع گلاب ناب
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    فعلا کارشناسی
  • سال ورود به دانشگاه:
    87

ارسالی شنبه ۲۱ بهمن ۹۱ - ۱۶:۲۷:۱۱

سلام

سطح سوالات آسان ارزیابی میشود و میتوان تو زمانشون زد بجز ۲ تست که غلط بوده ففط یک تست متوسط بود که اگر روش جایگذاری اتخاذ بشه اونم آسون بود. در واقع کسی که مطالبو از رو کتاب خونده بود و تستهاشو میزد انتظار میرفت سر جلسه ۵-۶ تا شو میزد.(پاسخ ها با عجله داده شده، اگر اشتباه یا مشکلی بود تو نظرات بگید تا بررسی شه)

سلام ممنونم
این سوال 111 رو من 3بار حل کردم
همش به همین جواب شما میرسیدم
چرا گزینه هاشون غلطه!با وقت من بازی کردن!!! :angry:

#3 Creative Eng

Creative Eng

نایب مدیر سایت

• کاربران
  • 857 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟...
  • دانشگاه محل تحصیل:
    صنعتی...
    مهندسی صنایع گلاب ناب
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    فعلا کارشناسی
  • سال ورود به دانشگاه:
    87

ارسالی شنبه ۲۱ بهمن ۹۱ - ۱۶:۳۲:۵۲

سوال 118 هم آسون بود
این مدلی حل کرده بودم.اما اولش گیج شده بودم!نمیدونم چرا.آخرش درست زدم اما وقت گرفت
کاش صورت سوالا رو هم بذارید.همه سوالا یادم نمیاد
فقط یادمه 3تا سوالو اصلا نمیدونستم باید چیکار کنم.برام گنگ بود
من کتابتونو تا آخر استهلاک خونده بودم.احساس میکنم از فصلای بعد بوده

#4 IRAN.IE

IRAN.IE

عضو ارشد سایت

• کاربران
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 358 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟خرم آباد
  • دانشگاه محل تحصیل:
    آزاد قزوين
    صنایع - صنايع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    85

ارسالی شنبه ۲۱ بهمن ۹۱ - ۱۶:۳۵:۱۷

سلام

سطح سوالات آسان ارزیابی میشود و میتوان تو زمانشون زد بجز ۲ تست که غلط بوده ففط یک تست متوسط بود که اگر روش جایگذاری اتخاذ بشه اونم آسون بود. در واقع کسی که مطالبو از رو کتاب خونده بود و تستهاشو میزد انتظار میرفت سر جلسه ۵-۶ تا شو میزد.(پاسخ ها با عجله داده شده، اگر اشتباه یا مشکلی بود تو نظرات بگید تا بررسی شه)

سلام. ممنون آقاي مهندس. لطف كرديد.

سوال 115 يعني گزينه 1 درسته؟ من نميدونم چرا گزينه 4 بدست آوردم!!!!!!
مــــوفقیت یک انتــخاب است نه یک شــانس

#5 Creative Eng

Creative Eng

نایب مدیر سایت

• کاربران
  • 857 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟...
  • دانشگاه محل تحصیل:
    صنعتی...
    مهندسی صنایع گلاب ناب
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    فعلا کارشناسی
  • سال ورود به دانشگاه:
    87

ارسالی شنبه ۲۱ بهمن ۹۱ - ۱۶:۵۵:۵۵

سلام

یه کمی سوال 115 رو میگید؟تا یادم بیاد

#6 IRAN.IE

IRAN.IE

عضو ارشد سایت

• کاربران
  • 358 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟خرم آباد
  • دانشگاه محل تحصیل:
    آزاد قزوين
    صنایع - صنايع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    85

ارسالی شنبه ۲۱ بهمن ۹۱ - ۱۸:۲۴:۵۴

سلام

یه کمی سوال 115 رو میگید؟تا یادم بیاد

مربوط به نرخ مركب
تصویر

#7 gh.m187

gh.m187

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 66 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟بهشهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    یزد
    صنایع- صنایع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    91

ارسالی شنبه ۲۱ بهمن ۹۱ - ۱۹:۳۸:۱۳

سلام

سلام ممنونم

سلام

میدونید این خیلی بده که با آدمایی که 5-9 ماه درس میخونن و بلدن ولی بعدش دیگه هیچی؟؟؟کی مسئول این همه اشتباههات و احساسات و آینده بچه هاست؟ فردای قیامت پاسخگو هستن؟ واقعا جای بسی تامل داره که بررسی 10 تا سوال اونقد سخته؟ واقعا بر صاحب و مقتدامون پناه که عجب روزگاری شده

• f_sh این پست را پسندیده است

Mohsen Ghasemi

University Of Yazd

#8 gh.m187

gh.m187

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 66 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟بهشهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    یزد
    صنایع- صنایع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    91

ارسالی شنبه ۲۱ بهمن ۹۱ - ۱۹:۴۱:۱۸

سلام

سلام.بسیار ممنون

سوال 115 واقعا یا یک اشتباه تایپی بوده یا بی دقتی طراح به هر حال دلیل اعتراضتون رو به سنجش میل کنید تا سوالات اشتباه رو حذف کنن

Mohsen Ghasemi

University Of Yazd

#9 Creative Eng

Creative Eng

نایب مدیر سایت

• کاربران
  • 857 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟...
  • دانشگاه محل تحصیل:
    صنعتی...
    مهندسی صنایع گلاب ناب
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    فعلا کارشناسی
  • سال ورود به دانشگاه:
    87

ارسالی شنبه ۲۱ بهمن ۹۱ - ۱۹:۵۳:۵۱

سلام

سلام ممنونم

سلام

میدونید این خیلی بده که با آدمایی که 5-9 ماه درس میخونن و بلدن ولی بعدش دیگه هیچی؟؟؟کی مسئول این همه اشتباههات و احساسات و آینده بچه هاست؟ فردای قیامت پاسخگو هستن؟ واقعا جای بسی تامل داره که بررسی 10 تا سوال اونقد سخته؟ واقعا بر صاحب و مقتدامون پناه که عجب روزگاری شده

واقعا من خیلی روی تخصصی هام وقت گذاشتم.مرتب دوره میکردم که یادم نره
چی بگم؟!!!خوشحالم که یه روز قیامتی هست و دادگاه عدل الهی

#10 gh.m187

gh.m187

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 66 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟بهشهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    یزد
    صنایع- صنایع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    91

ارسالی شنبه ۲۱ بهمن ۹۱ - ۲۰:۴۲:۴۴

سلام

سلام ممنونم

سلام

واقعا من خیلی روی تخصصی هام وقت گذاشتم.مرتب دوره میکردم که یادم نره
چی بگم؟!!!خوشحالم که یه روز قیامتی هست و دادگاه عدل الهی

حتما وجود داره.....وعد الله حق

Mohsen Ghasemi

University Of Yazd

#11 hadijahanshahi

hadijahanshahi

کارشناس ارشد انجمن

• مدیران ارشد
  • 1116 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟تهران
  • دانشگاه محل تحصیل:
    BOUN
  • سال ورود به دانشگاه:
    84

ارسالی شنبه ۲۱ بهمن ۹۱ - ۲۱:۲۴:۱۷

سلام

سلام
گویا دو تا سوال رو اشتباه پاسخ دادید.
به جواب آقای دکتر اسماعیلی مراجعه کنید:
http://ieclub.ir/new...ع-92-دکتر-اسما/

سلام

سلام

#12 gh.m187

gh.m187

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 66 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟بهشهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    یزد
    صنایع- صنایع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    91

ارسالی شنبه ۲۱ بهمن ۹۱ - ۲۲:۱۱:۴۲

سلام

سلام

سلام

سلام

سلام

سوال 113 رو دوست خوبم مهندس آژیراک پاسخ دادند که بررسی خواهد کرد. اما تست 112. چون دکتر اسماعیلی پاسخشون با بنده فرق داره شما حکم میکنید که پاسخ بنده اشتباهه؟ هرچند ممکنه باشه اما شما از کجا میفرمایید. استاد اسماعییلی در دانشگاه همون واحدهایی رو پاس کردن که بنده در زمینه اقتصاد گذراندم و از مطالعات خارج از دانشگاهمان در این زمینه خدا آگاهه.

اما سوال 112: ببینید صورت سوال اشاره ای به متفاوت بودن نرخها ندارد. لذا در معادله هم ارزی بایستی از یک نرخ ثابت استفاده شود(نگاه کنید به کتاب نیونان، بلنک و چان پارک و مخصوصا سوال 114 فصل 4 سالیوان یا حتی اسکو نژاد خودمون) و وقتی معادله هم ارزی مینویسم در واقع ارزش

واحد پولی هم داره با نرخ پیوسته تغییر میکنه مگر اینکه صورت سوال خلاف این مطلبو برسونه. حالا باز اگه بنده اشتباه میکنم دوستان با ذکر منبع این مطلبو اصلاح کنند.x

Mohsen Ghasemi

University Of Yazd

#13 Ali-Ajirak

Ali-Ajirak

عضو ساده

• کاربران
  • ستارهستاره
  • 43 ارسال
  • دانشگاه محل تحصیل:
    خوارزمی
    رشته مهندسی صنایع - صنایع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    85

ارسالی يكشنبه ۲۲ بهمن ۹۱ - ۰۰:۵۲:۰۵

با عرض سلام
در مورد سوال 113 شما باید زیان طرح را بطور کلی در نظر میگرفتید
یا شایدم داستان امید ریاضی فراموش شده
طرح دارای توزیع احتمالی برای تمام شرایط می باشد ، که باید برای یک طرح تمام شرایط بررسی و در مورد سود یا زیانش نظر داد

واقع بینانه ، طراح کنکور انقدر ناشی بوده که فقط خواسته هر جا که منفی مشاهده میشه رو جمع و ضرب کرد؟
  • gh.m187 این پست را پسندیده است
وقتی سایه ها بوی انسان نمی دهند همان بهتر که بالای سرت سایه ای نباشد

#14 یوسف

یوسف

عضو جدید

• کاربران
  • ستاره
  • 4 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟تهران
  • دانشگاه محل تحصیل:
    دانشگاه تهران
    مهندسی صنایع -مهندسی مالی
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    91

ارسالی يكشنبه ۲۲ بهمن ۹۱ - ۱۱:۱۱:۳۷

با عرض سلام خدمت همه دوستان

من لازم می دونستم 3 مطلب رو عنوان کنم

اول اینکه بنظر من درست نیست با ناراحتی و یا شاید با عصبانیت با هم گفت و گو کنیم ، جناب آقای قاسمی و دوستانشون لطف کردند و سوالات رو مشاهده کردند و تو وقت کم جواب ها رو برای بچه ها قرار دادند تا مقداری از ابهام ها رفع بشه ، برای همین به نظر من باید از زحمتشون تشکر کرد ، ولی بدلیل اینکه 2 سوالی که جناب دکتر اسماعیلی و من حل کردیم مقداری با حل آقای قاسمی متفاوت بوده ، من گفتم شاید بهتر باشه که دلیل حل خودمون رو شرح بدم.

در سوال 113 ، اگر به کتاب دکتر اسکونژاد صفحه 385 ، مثال 16-9 مراجعه کنیم و همچنین صفحه 397 جایی که ایشون بررسی می کنن که چه زمانی طرح را زیان ده در نظر می گیریم به نظر من مشکل حل می شه ، یعنی بنظر من طراح نمی خولسته سوال رو خیلی سخت کنه و واقعا قصدش ضرب احتمال ها بوده ، البته من این موضوع رو هم عرض کنم که فکر نکنم کلیه طراح های کنکور ، بغیر از چند کتاب داخلی برای طرح سوال خیلی مطلبی بیشتر خونده باشند ، چراکه کسی که یک بار بیشتر سوالارو نگاه نمی کنه که توی 10 تا سوال 3 سوال اشتباه طرح نکنه ،مطمئنا برای طرح سوال هم خیلی دنبال کتاب های جدید تر خارجی هم نبوده.

اما در مورد سوال 112 ، نظر دکتر به اینگونه بود که ،شما زمانیکه پولی در بانک پس انداز می کنید ، و اون بانک قصد پرداخت بهره بصورت مرکب پیوسته را دارد ، در هر لحظه حتی به بهره شما هم بهره تعلق می گیرد که در واقع مفهوم بهره مرکب بوجود می آید که مطمئنا دوستان خیلی زیبا تر و دقیقتر از من این مفهوم رو می دونن، حالا اگر ما در سالی پول خودمونو از بانک خارج کنیم ، مطمئنا به این پول خارج شده بهره تعلق نمی گیره و تنها از طریق ارزش زمانی پولی ارزش بیشتری از همان مقدار در چند سال بعد داره ، برای همین ما گزینه 2 رو انتخاب کردیم

در کل فقط برای بچه های کنکوری آرزو می کنم که هر اتفاقی می افته ، کسایی که تلاش کردند ، نتیجه زحماتشون رو ببینند..

#15 Creative Eng

Creative Eng

نایب مدیر سایت

• کاربران
  • 857 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟...
  • دانشگاه محل تحصیل:
    صنعتی...
    مهندسی صنایع گلاب ناب
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    فعلا کارشناسی
  • سال ورود به دانشگاه:
    87

ارسالی يكشنبه ۲۲ بهمن ۹۱ - ۱۱:۲۲:۰۶

سلام
من در کل از آقایان مهندس قاسمی.مهندس آژیراک،مهندس محمودی و دکتر اسماعیلی سپاسگذارم
مرحمت فرمودید و با نکته سنجی تمام پاسخ دادید
متاسفانه امسال اینجور شده که خوب نمیشه منظور طراح ها رو فهمید
مثلا توی دو سوال از کنترل پروژه امسال هم 2 اظهار نظر وجود داره.
یعنی در دو سوال با دو منطق متفاوت دو گزینه صحیح وجود داره
  • Creative Eng این پست را پسندیده است

#16 gh.m187

gh.m187

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 66 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟بهشهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    یزد
    صنایع- صنایع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    91

ارسالی يكشنبه ۲۲ بهمن ۹۱ - ۱۹:۰۳:۰۳

با عرض سلام خدمت همه دوستان

من لازم می دونستم 3 مطلب رو عنوان کنم

اول اینکه بنظر من درست نیست با ناراحتی و یا شاید با عصبانیت با هم گفت و گو کنیم ، جناب آقای قاسمی و دوستانشون لطف کردند و سوالات رو مشاهده کردند و تو وقت کم جواب ها رو برای بچه ها قرار دادند تا مقداری از ابهام ها رفع بشه ، برای همین به نظر من باید از زحمتشون تشکر کرد ، ولی بدلیل اینکه 2 سوالی که جناب دکتر اسماعیلی و من حل کردیم مقداری با حل آقای قاسمی متفاوت بوده ، من گفتم شاید بهتر باشه که دلیل حل خودمون رو شرح بدم.

در سوال 113 ، اگر به کتاب دکتر اسکونژاد صفحه 385 ، مثال 16-9 مراجعه کنیم و همچنین صفحه 397 جایی که ایشون بررسی می کنن که چه زمانی طرح را زیان ده در نظر می گیریم به نظر من مشکل حل می شه ، یعنی بنظر من طراح نمی خولسته سوال رو خیلی سخت کنه و واقعا قصدش ضرب احتمال ها بوده ، البته من این موضوع رو هم عرض کنم که فکر نکنم کلیه طراح های کنکور ، بغیر از چند کتاب داخلی برای طرح سوال خیلی مطلبی بیشتر خونده باشند ، چراکه کسی که یک بار بیشتر سوالارو نگاه نمی کنه که توی 10 تا سوال 3 سوال اشتباه طرح نکنه ،مطمئنا برای طرح سوال هم خیلی دنبال کتاب های جدید تر خارجی هم نبوده.

اما در مورد سوال 112 ، نظر دکتر به اینگونه بود که ،شما زمانیکه پولی در بانک پس انداز می کنید ، و اون بانک قصد پرداخت بهره بصورت مرکب پیوسته را دارد ، در هر لحظه حتی به بهره شما هم بهره تعلق می گیرد که در واقع مفهوم بهره مرکب بوجود می آید که مطمئنا دوستان خیلی زیبا تر و دقیقتر از من این مفهوم رو می دونن، حالا اگر ما در سالی پول خودمونو از بانک خارج کنیم ، مطمئنا به این پول خارج شده بهره تعلق نمی گیره و تنها از طریق ارزش زمانی پولی ارزش بیشتری از همان مقدار در چند سال بعد داره ، برای همین ما گزینه 2 رو انتخاب کردیم

در کل فقط برای بچه های کنکوری آرزو می کنم که هر اتفاقی می افته ، کسایی که تلاش کردند ، نتیجه زحماتشون رو ببینند..

سلام مهندس

حالا شما سوال 114 فصل 4 کتاب سالیوان ویرایش14 نگاه کنید حتما متوجه میشید که این مطلب درست نیست. آخه وقتی شما دارید هم ارزی (معادل) بودن رو در چند سال محاسبه میکنید نرخ بهره شما در اون مدت ثابته و فرض بر اینه که در سالهایی از محاسبه خارج میشه عملا اون پول داره با همون نرخ بهره در جایی دیگر سرمایه گذاری میشه، درواقع پول با نرخ بهره ای که پس انداز میشه حالا با همون نرخ بهره انگار داره ارزش برای این دو سال تولید میکنه. علی کل حال باید دقت کرد. حالا باز صبر کنیم ببینم نظر طراحان چیه؟ چون حتی اگر نظرشون غلط باشه، آخر همون تحمیل میشه.

Mohsen Ghasemi

University Of Yazd

#17 gh.m187

gh.m187

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 66 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟بهشهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    یزد
    صنایع- صنایع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    91

ارسالی دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۱ - ۱۵:۰۱:۲۵

خب بالاخره کلید اولیه منتشر شد و همانطور که پیش می رفت سوالای غلط همون پاسخ های داده شده شدند. دوستان فایل اعتراض رو همه بفرستید تا ان شاءالله حذف بشن

تصویر

پاسخ سایر دروس از آدرس زیر

http://92.242.195.235/KeyArshad/Default.aspx

• IRAN.IE این پست را پسندیده است

Mohsen Ghasemi

University Of Yazd

#18 آریو برزن

آریو برزن

مدیر بخش مقالات و سایت ها

• کاربران
  • 2028 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟تهران
  • دانشگاه محل تحصیل:
    eyc
    IE-مهندسی سیستمهای یهویی
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    IE- برنامه ریزی و تحلیل سیستمها
  • سال ورود به دانشگاه:
    1392

ارسالی دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۱ - ۱۵:۲۲:۰۴

خب بالاخره کلید اولیه منتشر شد و همانطور که پیش می رفت سوالای غلط همون پاسخ های داده شده شدند. دوستان فایل اعتراض رو همه بفرستید تا ان شاءالله حذف بشن

تصویر

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو نیستید عضو شوید تا بتوانید محتویات این قسمت را مشاهده نمایید

گزینه سنجش فقط در سوال 113 با جواب شما فرق می کند
و سوال 119 سنجش بر اساس صحیح است جواب داده
جوابهای استاد اسماعیلی و صادقی با هم یکی بود ولی کلا جوابهایشان اشتباه در آمد

#19 gh.m187

gh.m187

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 66 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟بهشهر
  • دانشگاه محل تحصیل:
    یزد
    صنایع- صنایع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    91

ارسالی دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۱ - ۲۲:۴۲:۰۴

تصویر

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو نیستید عضو شوید تا بتوانید محتویات این قسمت را مشاهده نمایید

گزینه سنجش فقط در سوال 113 با جواب شما فرق می کند
و سوال 119 سنجش بر اساس صحیح است جواب داده
جوابهای استاد اسماعیلی و صادقی با هم یکی بود ولی کلا جوابهایشان اشتباه در آمد

مهندس صادقی بعد 2-3 روز جوابهای اسماعییلی رو گذاشته؟ واقعا؟؟؟

Mohsen Ghasemi

University Of Yazd

#20 IRAN.IE

IRAN.IE

عضو ارشد سایت

• کاربران
  • 358 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟خرم آباد
  • دانشگاه محل تحصیل:
    آزاد قزوين
    صنایع - صنايع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    85

ارسالی دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۱ - ۲۳:۰۰:۴۶

تصویر

بالاخره سوال 115 همون گزينه اي شد كه شما گفتين.