پرش به


تصویر

مربی کسب و کار

مربی کسب و کار کوچینگ کوچ منتور

 • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 soroush.masoudi

soroush.masoudi

  ناظر سایت

 • مدیران
 • ستارهستارهستارهستارهستاره
 • 340 ارسال
 • اهل کدوم شهری؟تهران
 • دانشگاه محل تحصیل:
  علم و صنعت ایران
 • رشته تحصیلی - گرایش تحصیلی:
  مهندسی صنایع-تکنولوژی صنعتی
 • آخرین مدرک تحصیلی:
  لیسانس
 • سال ورود به دانشگاه:
  ۱۳۸۴

ارسالی شنبه ۲۳ دي ۹۶ - ۲۱:۴۳:۱۳

 
⭕️  مربی کسب و کار 
 
مربی کسب وکار به شما کمک می‌کند برای رویارویی با چالش‌های دشوار کارآفرینی آماده شوید و دیدگاه بهتری نسبت به مسیرتان پیدا کنید. بسیاری از کارآفرینان به‌ قدری مشتاق اجرای ایده‌ی خود هستند که فراموش می‌کنند از تجربیات یک مربی کمک بگیرند و یاد بگیرند چگونه می‌توان از بسیاری از اشتباهات اجتناب کرد. فرایند کمک گرفتن از یک مربی، می‌تواند کاتالیزوری برای اعتقاد و باور به خویش باشد.
 
یک منتور یا مربی، شما را به افرادی معرفی می‌کند که می‌توانند در کسب‌ وکارتان، یاریگر شما باشند. افرادی که در غیر این صورت ممکن است هرگز شانس آشنایی با آن‌ها را نداشته باشید. مربیان کسب‌ وکار دارایی‌های ارزشمندی هستند؛ ولی نباید انتظار داشته باشید که بدون هیچ تلاشی یک مربی خوب پیدا کنید که در تمام چالش‌ها، شما را راهنمایی کند. چندین راه را برای جذب و حفظ یک مربی عالی پیشنهاد می شود:
 
- از تماس با افراد مشهور نترسید
یک جستجوی ساده‌ی لینکدین به شما کمک می‌کند افراد کارآزموده‌ای بیابید که در صنعت شما به موفقیت‌های خوبی رسیده‌اند. 
 
- با آمادگی در جلسه حضور پیدا کنید
پس‌ازاینکه موفق شدید نظر یک مربی باتجربه را جلب کنید و با او قرار ملاقات بگذارید، باید خودتان را برای این جلسه آماده کنید.
 
- به مشاوره‌های مربی‌تان توجه کنید
گرچه ممکن است تمام توصیه‌های مربی‌تان را به کار نگیرید؛ ولی ضروری است که به صحبت او خوب گوش کنید. واقعیت این است که تجربه و دانش این فرد او را به جایگاه مربی‌گری رسانده است. در ساده‌ترین حالت، حتی اگر مربی نتواند باعث رونق کسب‌وکارتان شود، بازهم به شما کمک می‌کند از یک کارآفرین آماتور، به یک مدیر حرفه‌ای تبدیل شوید.
 
به یاد داشته باشید که یاری‌ گرفتن از یک مربی، فقط برای کارآفرینان جوان مفید نیست؛ بلکه همه‌ی فعالان کسب‌وکار می‌توانند با همراهی یک منتور یا مربی، مهارت و بصیرت خود را افزایش دهند.
 
موضوعات مشابه Collapse

  تاپیک انجمن شروع شده توسط وضعیت آخرین ارسالهمچنین به مربی کسب و کار, کوچینگ, کوچ, منتور نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این تاپیک است