پرش به

تصویر
- - - - -

آموزشگاه زبان یا استاد زبان خوب برای کلاس های آزمون آیلتس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

#1 ArefPink

ArefPink

عضو جدید

• کاربران
  • ستاره
  • 9 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟ساری
  • دانشگاه محل تحصیل:
    دانشگاه ازاد اسلامی واحد آیت الله آملی
  • رشته تحصیلی - گرایش تحصیلی:
    مدیریت-صنعتی
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    1387کارشناسی-1391ارشد

ارسالی پنجشنبه ۳۱ تير ۹۵ - ۱۲:۱۱:۱۵

سلام خدمت دوستان عزیزو من می خواستم مدرک آیلتس بگیرم، دوسال پیش یه موسسه ای کلاس میرفتم و تا کتاب inter1 خوندم بعد یه مشکلاتی پیش اومد دیگه نتونستم کلاس برم. الان می خوام دوباره کلاس زبان برم و اینکه کلاس ها ی پیش آیلتس رو بگذرونم و بعد کلاس های آیلتس رو برم. به مدرک آیلتس برای دکتری خیلی احتیاج دارم. کانون زبان برای یادگیری زبان و آماده سازی برای آزمون آیلتس خوبه یا موسسه سفیر؟ چون این دو موسسه فقط تو شهرم(ساری) شعبه دارند.دوستان اگه تجربه ای در مورد این دو موسسه دارن و مزایا و معایبش رو به اشتراک بذارن.

#2 sina.ie

sina.ie

مدیر بخش تحصیل در خارج از کشور

• کاربران
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 513 ارسال
  • دانشگاه محل تحصیل:
    Selbst Universität
  • رشته تحصیلی - گرایش تحصیلی:
    صنایع

ارسالی دوشنبه ۱۱ مرداد ۹۵ - ۱۹:۱۱:۰۵

سلام خدمت دوستان عزیزو من می خواستم مدرک آیلتس بگیرم، دوسال پیش یه موسسه ای کلاس میرفتم و تا کتاب inter1 خوندم بعد یه مشکلاتی پیش اومد دیگه نتونستم کلاس برم. الان می خوام دوباره کلاس زبان برم و اینکه کلاس ها ی پیش آیلتس رو بگذرونم و بعد کلاس های آیلتس رو برم. به مدرک آیلتس برای دکتری خیلی احتیاج دارم. کانون زبان برای یادگیری زبان و آماده سازی برای آزمون آیلتس خوبه یا موسسه سفیر؟ چون این دو موسسه فقط تو شهرم(ساری) شعبه دارند.دوستان اگه تجربه ای در مورد این دو موسسه دارن و مزایا و معایبش رو به اشتراک بذارن.

من خودم کانون زبان ایران تموم کردم خوبه ولی خیلی طولانیه و برای تافل و آیلتس خوب نیست واین موسسه سفیر که میگید نشنیدم بهتره برید از دانش آموزای خود موسسه بپرسید که کیفیت چطوره یعنی به جز این 2 تا موسسه موسسه دیگه ای تو شهر شما نیست؟