پرش به

تصویر

وارد کردن اطلاعات پروژه در برنامه MSP

ورود MSP گزارش گیری اطلاعات وروداطلاعات در پراجکت

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 kermani6093

kermani6093

عضو جدید

• کاربران
  • ستاره
  • 4 ارسال
  • دانشگاه محل تحصیل:
    زابل

ارسالی دوشنبه ۳ خرداد ۹۵ - ۱۱:۲۳:۱۷

سلام دوستان
من تازه باسایت شما و برنامه پراجکت آشنا شده ام یه  سوال خیلی مبتدی داشتم که هرچه گشتم جوابی برایش پیدا نکردم:
من یه پروژه طراحی کردم که برای پیشرفت در یک کار و بانک SQL شخصی باید حدود 200 رکورد (تکمیل کردن فیلدهای مختلف) را وارد نماید، برای این کار ساعت مشخصی وجود ندارد فقط این شخص یکی از کاراش اتمام این کار تا آخر آذرماه است، می خواستم ببینم چطوری به برنامه بگم که هر رکوردی که وارد میشه رو ما جایی ثبت کنیم  تا خودش درصد پیشرفت برنامه رو به ما بدهد مثلا ما در یک فیلد تاریخ درج رکورد رو بزنیم برنامه خودش تاریخ ها رو بشماره و به ازای آن درصد بدهد مثلا بعد از ورود 20 رکورد درصد تکمیل کار را به ما 10% ارائه کند.

به عبارت ساده تر بتوانیم مقادیر عددی به برنامه پراجکت بدهیم به جای ساعت کاری.

با تشکر

#2 kermani6093

kermani6093

عضو جدید

• کاربران
  • ستاره
  • 4 ارسال
  • دانشگاه محل تحصیل:
    زابل

ارسالی دوشنبه ۳ خرداد ۹۵ - ۱۴:۱۵:۲۲

سلام دوستان
من تازه باسایت شما و برنامه پراجکت آشنا شده ام یه  سوال خیلی مبتدی داشتم که هرچه گشتم جوابی برایش پیدا نکردم:
من یه پروژه طراحی کردم که برای پیشرفت در یک کار و بانک SQL شخصی باید حدود 200 رکورد (تکمیل کردن فیلدهای مختلف) را وارد نماید، برای این کار ساعت مشخصی وجود ندارد فقط این شخص یکی از کاراش اتمام این کار تا آخر آذرماه است، می خواستم ببینم چطوری به برنامه بگم که هر رکوردی که وارد میشه رو ما جایی ثبت کنیم  تا خودش درصد پیشرفت برنامه رو به ما بدهد مثلا ما در یک فیلد تاریخ درج رکورد رو بزنیم برنامه خودش تاریخ ها رو بشماره و به ازای آن درصد بدهد مثلا بعد از ورود 20 رکورد درصد تکمیل کار را به ما 10% ارائه کند.

به عبارت ساده تر بتوانیم مقادیر عددی به برنامه پراجکت بدهیم به جای ساعت کاری.

با تشکر

دوستان یکی پاسخ بنده رو بده که کارم خیلی واجبه ممنون میشوم

#3 ahmad_71

ahmad_71

عضو ساده

• کاربران
  • ستارهستاره
  • 55 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟خرم آباد
  • دانشگاه محل تحصیل:
    علم و صنعت
  • رشته تحصیلی - گرایش تحصیلی:
    مهندسی صنایع_ مدیریت مهندسی
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    90

ارسالی دوشنبه ۳ خرداد ۹۵ - ۲۰:۱۴:۳۷

اگه تلگرام دارید سوالاتونو اینجا میتونید بپرسید تعداد اعضاش خیلی بیشتره

گروه صنایعی های سراسر کشور

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو نیستید عضو شوید تا بتوانید محتویات این قسمت را مشاهده نمایید

گروه کسب و کار صنایعی

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو نیستید عضو شوید تا بتوانید محتویات این قسمت را مشاهده نمایید

گروه مشاوره مقاله و پایان نامه صنایعی

کافه کتاب صنایع

دخترها و پسرهای صنایعی دعوتتون میکنیم به کافه زبان صنایع

خوش نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست، بس که گره زد به گره حوصله ها را

#4 payamof

payamof

عضو ساده

• کاربران
  • ستارهستاره
  • 31 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟تهران
  • دانشگاه محل تحصیل:
    قزوین
    صنایع

ارسالی شنبه ۲۹ خرداد ۹۵ - ۱۵:۲۰:۰۱

برنامه ریزی و کنترل پروژه کاربردی

#5 برنا

برنا

عضو جدید

• کاربران
  • ستاره
  • 1 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟a
  • دانشگاه محل تحصیل:
    a
    a
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    a
  • سال ورود به دانشگاه:
    a

ارسالی يكشنبه ۳۰ خرداد ۹۵ - ۰۶:۴۹:۲۰

برنامه ریزی و کنترل پروژه کاربردی

با سلام

دوستان دنبال جزوه ای هستم که بحث کنترل وزن را در نرم افزارMSP  رو گفته باشه ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید