پرش به

تصویر

سوال مهم

این موضوع آرشیو شده است. این بدان معنی می باشد که شما نمی توانید پاسخی ارسال نمایید.
1 پاسخ برای این موضوع

#1 nmoghtadery

nmoghtadery

عضو جدید

• کاربران
  • ستاره
  • 7 ارسال

ارسالی پنجشنبه ۱ بهمن ۹۴ - ۲۳:۵۱:۴۶

با سلام و عرض ادب
خواهشمند است در صورت امکان بنده را کمک کنید . 
سوالی هست که تا حالا از خیلی ها پرسیدم ولی به جواب نرسیدم

دنبال کتابی میگردم ( فارسی یا لاتین ولی ترجیحا هندبوک نباشه ) که در مورد ابزار های مهندسی صنایع در شاخه های مختلف از جمله کیفیت و . . . نوشته باشه . حتی در حد یک کلمه که در ادامه خودم در مورد هر مبحث جداگان تحقیق کنم . برای مثال نوشته باشه که یکی از شاخه های مهندسی صنایع کیفیت هست و خودش از چه شاخه هایی تشکیل شده و ابزار های موجود چی هست

بسیار لطف می فرمایید اگر کمکم کنید . تشکر

#2 norouzi73

norouzi73

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 84 ارسال

ارسالی شنبه ۳ بهمن ۹۴ - ۲۰:۳۲:۱۰

با سلام و عرض ادب

خواهشمند است در صورت امکان بنده را کمک کنید .

سوالی هست که تا حالا از خیلی ها پرسیدم ولی به جواب نرسیدم

دنبال کتابی میگردم ( فارسی یا لاتین ولی ترجیحا هندبوک نباشه ) که در مورد ابزار های مهندسی صنایع در شاخه های مختلف از جمله کیفیت و . . . نوشته باشه . حتی در حد یک کلمه که در ادامه خودم در مورد هر مبحث جداگان تحقیق کنم . برای مثال نوشته باشه که یکی از شاخه های مهندسی صنایع کیفیت هست و خودش از چه شاخه هایی تشکیل شده و ابزار های موجود چی هست

بسیار لطف می فرمایید اگر کمکم کنید . تشکر

سلام
اتفاقا بنده هم خیلی دنبال یه همچین چیزی گشتم اوایل که وارد این رشته شده بودم اما به مرور زمان پرسش و خصوصا سرچ کمک زیادی بهم کرد من توصیه میکنم از اینترنت کمک بگیرید و مخصوصا بعضی تالار ها که معمولا افراد باتجربه کاری هم در اون فعالن به من کمک زیادی کرد.
موفق باشید