پرش به

تصویر

درخواست کمک از دانشجویان پیام نور تهران غرب

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

#1 ali.no

ali.no

عضو ساده

• کاربران
  • ستارهستاره
  • 50 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟گرگان
  • دانشگاه محل تحصیل:
    دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان
  • رشته تحصیلی - گرایش تحصیلی:
    مهندسی صنایع - مدیریت سیستم و بهره وری
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی ارشد
  • سال ورود به دانشگاه:
    1393

ارسالی پنجشنبه ۲۸ آبان ۹۴ - ۲۱:۳۰:۴۴

سلام بر تمامی دوستان عزیز و گرامی

بنده در حال نگارش یک مقاله کاربردی در حوزه مدیریت استراتژیک هستم. اما برای ادامه کار نیاز به مطالعه بخش روش تحقیق از یکی از پایان نامه های ارشد دانشگاه پیام نور تهران غرب هستم که در کتابخانه ی این دانشگاه نگهداری میشه. به همین دلیل اگر در این انجمن کسی هست که در دانشگاه پیام نور تهران غرب درس بخونه لطفا در این مورد اگه کمکی از دستش بر میاد انجام بده. حالا دوستان کسی هست دانشجوی حال حاضر اونجا باشه؟ اگر هست اعلام کنه تا یه زحمت کوچیکی بهش بدم؟ جبران میکنم این کمکتونو دوستان.

#2 mohammad75

mohammad75

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 68 ارسال
  • اهل کدوم شهری؟تربت حیدریه
  • دانشگاه محل تحصیل:
    دانشگاه تربت حیدریه
  • رشته تحصیلی - گرایش تحصیلی:
    مهندسی صنایع
  • آخرین مدرک تحصیلی:
    کارشناسی
  • سال ورود به دانشگاه:
    1393

ارسالی جمعه ۲۹ آبان ۹۴ - ۱۳:۰۳:۵۵

سلام بر تمامی دوستان عزیز و گرامی

بنده در حال نگارش یک مقاله کاربردی در حوزه مدیریت استراتژیک هستم. اما برای ادامه کار نیاز به مطالعه بخش روش تحقیق از یکی از پایان نامه های ارشد دانشگاه پیام نور تهران غرب هستم که در کتابخانه ی این دانشگاه نگهداری میشه. به همین دلیل اگر در این انجمن کسی هست که در دانشگاه پیام نور تهران غرب درس بخونه لطفا در این مورد اگه کمکی از دستش بر میاد انجام بده. حالا دوستان کسی هست دانشجوی حال حاضر اونجا باشه؟ اگر هست اعلام کنه تا یه زحمت کوچیکی بهش بدم؟ جبران میکنم این کمکتونو دوستان.

با سلام و وقت بخیر بنده موسسه ای دارم که کارش تهیه مقاله/پایان نامه/طرح توجیهی/تحقیق/پروژه/نتایج کنفرانس های علمی و پژوهشی/ترجمه متون تخصصی/ در کمترین زمان ممکن و بالاترین گرید کیفی و کمترین هزینه ممکن است لطفا جهت ثبت سفارش خود و یا طرح سوال و راهنمایی با ایمیل زیر در ارتباط باشید:
eng.ind.mohammad.shojaee@gmail.com