پرش به

تصویر

همفکری در راستای ایجاد اتوماسیون نت

اتوماسیون نت نگهداری و تعمیرات برنامه نت اکسس ایجاد اتوماسیون راهنمایی نت PM TPM

این موضوع آرشیو شده است. این بدان معنی می باشد که شما نمی توانید پاسخی ارسال نمایید.
3 پاسخ برای این موضوع

#1 norouzi73

norouzi73

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 84 ارسال

ارسالی جمعه ۸ آبان ۹۴ - ۱۱:۲۸:۴۲

دوستان ومهندسان عزیز سلام

یه درخواستی داشتم از تمام کسانی که در حوزه ی نگهداری و تعمیرات و به ویژه اتوماسیون وپایگاه داده اون کار کردن یا اطلاعاتی دارن

من قصد دارم سیستم نگهداری و تعمیرات یه کارخونه را  به وسیله ی اکسس وکدنویسی VBA تهیه کنم اما تجربه ی چندانی در این زمینه ندارم ضمن اینکه برای من وکارخونه خیلی مهمه که برنامه کاربردی از آب دربیادوخلاصه اینکه یه چیز عالی بشه

لطفا     پیشنهاداتون در زمینه ی ساخت برنامه , نرم افزاری که به نظرتون بهتره وکلا هرچیزی که به بهترشدن کار کمک میکنه را مطرح کنید.  

پیشاپیش از همفکریتون ممنونم :wub:

#2 norouzi73

norouzi73

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 84 ارسال

ارسالی شنبه ۹ آبان ۹۴ - ۲۱:۴۴:۴۱

یه درخواستی داشتم از تمام کسانی که در حوزه ی نگهداری و تعمیرات و به ویژه اتوماسیون وپایگاه داده اون کار کردن یا اطلاعاتی دارن

من قصد دارم سیستم نگهداری و تعمیرات یه کارخونه را  به وسیله ی اکسس وکدنویسی VBA تهیه کنم اما تجربه ی چندانی در این زمینه ندارم ضمن اینکه برای من وکارخونه خیلی مهمه که برنامه کاربردی از آب دربیادوخلاصه اینکه یه چیز عالی بشه

لطفا     پیشنهاداتون در زمینه ی ساخت برنامه , نرم افزاری که به نظرتون بهتره وکلا هرچیزی که به بهترشدن کار کمک میکنه را مطرح کنید.  

دوستان کسی پیشنهادی نداشت؟؟؟؟

به این همفکری نیاز دارم

حداقل یه کمکی کنید تایپیک بالا بمونه شاید کسی تجربه ایی داشت

#3 eng.milad

eng.milad

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 61 ارسال

ارسالی شنبه ۹ آبان ۹۴ - ۲۲:۳۱:۲۵

سلام

من قبلا برنامه ریزی نت یک شرکت رو با اکسل طراحی و پیاده کردم

اون برنامه را با solver بهینه هم کرده بودم خلاصه کار جالبی بود

حالا شما میتونید سوالایی که مد نظرتون هست بپرسید تا من یا دوستان پاسخ  بدیم

#4 norouzi73

norouzi73

عضو متخصص

• کاربران
  • ستارهستارهستاره
  • 84 ارسال

ارسالی شنبه ۹ آبان ۹۴ - ۲۳:۰۳:۱۳

سلام

من قبلا برنامه ریزی نت یک شرکت رو با اکسل طراحی و پیاده کردم

اون برنامه را با solver بهینه هم کرده بودم خلاصه کار جالبی بود

حالا شما میتونید سوالایی که مد نظرتون هست بپرسید تا من یا دوستان پاسخ  بدیم

سلام

فک میکنم درست منظورمو نرسوندم من قرار نیست برنامه ریزی یا بهینه سازی کنم کلا باید پایگاه داده رو از صفرتا 100ایجادکنم در کل یه اتوماسیون که درواقع یه رابط بین بخش تولید ونت باشه درخواست توسط واحد تولید ثبت بشه و فرم های درخواست و.. پربشن بررسی وپیگیری و اجرا توسط واحد نت انجام بشه و به تبع فرم هاش پربشن به همراه برنامه پیشبینانه وPM یه همچین چیزی

با تحقیقاتی که کردم به ایجاد فرم سفارشی تو اکسس تا کد نویسی توVBAولینکش به اکسس رسیدم اما واقعا نمیدونم کدوم بهتر جواب میده